loader image

Podkast

Podkast adwokatki o ochronie praw zwierząt i przyrody. Z wrażliwością w sercu i paragrafami w głowie. Dla ludzi, którym zależy. O sprawiedliwości dla zwierząt, stawaniu w ich obronie, a czasem walce. O ciemnych i jasnych jej stronach.

Ta platforma edukacyjna istnieje dzięki wsparciu matronek i patronów

Wspieraj na Patronite 🡪

Sezon 1

Kurs stawania
w obronie zwierząt

Pierwszy sezon podkastu to praktyczny kurs przeznaczony dla osób, które działają lub chcą zacząć działać w obronie zwierząt. Prosto i przystępnie. Baza, która wzmocni Was w codziennych wyzwaniach i pozwoli uniknąć podstawowych błędów. Wierzę, że mogę nauczyć podstaw prawa o ochronie zwierząt naprawdę każdą osobę.

Przeprowadzę Was po najważniejszych przepisach, wyrokach sądów i interpretacjach. Dacie radę, a na koniec tego kursu będziecie lepiej znać ustawę o ochronie zwierząt niż przeciętny policjant czy przeciętna urzędniczka. Poczujecie się pewniej i bardziej sprawczo.

Naszą tarczą i mieczem jest znajomość przepisów, umiejętność zastosowania ich w praktyce i – co bardzo ważne – przekonania do tego innych ludzi. Im więcej osób ma wiedzę, jak reagować, tym więcej zwierząt otrzyma pomoc. Do dzieła więc, droga społeczności „w imieniu”!

Wszystkie odcinki

Karolina Kuszlewicz

Dziękuję moim matronkom i patronom

To dzięki Wam mogę stworzyć platformę edukacyjną o prawach zwierząt i przyrody. Łatwo dostępną dla każdej osoby w Polsce.

Chcę, by wiedza, którą zdobywam każdego dnia, dawała wzmocnienie kolejnym osobom. Wierzę, że wspólnie mamy moc czynienia zmiany!